قوانین

menuordersearch
alishmarket.ir
(0)
(0)

قوانین

قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‏ های عالیش مارکت به دقت ملاحظه فرمایید:

1. ورود کاربران به وب‏سایت عالیش مارکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده توسط عالیش مارکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط ، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‏ها و خدمات عالیش مارکت است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین عالیش مارکت از سوی کاربر است.

2. توجه داشته باشید تمام اصول و رویه‏های بوکان کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ها و سرویس‏های بوکان کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3. مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات عالیش مارکت اقدام نماید.

4. آدرس و شماره تماس در قسمت " تماس با ما " موجود است. از طریق پست الکترونیکی ، تلگرام ، اینستاگرام سایت نیز می توانید با ما در تماس باشید ، کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از سایر شماره ها و پست های الکترونیک ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

5. عالیش مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند.عالیش مارکت متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏تر و امن‏تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت عالیش مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏دهید.

6.  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته است و کلیه سفارش‏های ثبت شده ،  یا در طول روزهای کاری و یا در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‏شوند. عالیش مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‏گذاری می‏دهد.

7. عالیش مارکت همواره نهایت تلاش خود را می‏کند تا کلیه سفارش‏ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد.هر گونه کالای معیوب یا اشتباه باید حداکثر ظرف مدت یک روز توسط مشتری به عالیش مارکت اطلاع داده شود.

  
شرایط تحویل کالا:
 
پس از ثبت سفارش توسط مشتری و واریز وجه پرداختی ازطریق درگاههای بانکی سایت(یا انتخاب پرداخت در محل) ،با هماهنگی مشتری بلافاصله سفارشات بسته بندی می شوند . سفارش های داخل شهر به ترتیب فورا ارسال و سفارشات شهرستانها نیزدر همان روز تحویل اداره پست یا تی پاکس می گردد .
تحویل سفارش ها از ساعت (9 صبح شروع و تا 8 شب) ادامه دارد (ظهرها برای رفاه حال شما عزیزان ارسال انجام نمی گیرد). حتما قبل از ارسال سفارش از طرف عالیش مارکت با مشتری تماس گرفته می شود.
به هنگام خرید درج آدرس و تلفن دقیق الزامی است همچنین ذکر کدپستی  ارسال را سریعتر می کند.پس از ثبت خرید از طریق ایمیل یا تلفن و یا سایر راههای ارتباطی مشخصات پیک اطلاع داده می شود.حتما در این خصوص دقت لازم انجام شود ، مواظب افراد سود جو و کلاه بردار باشید چرا که عواقب آن بر عهده مشتری خواهد بود.
 
 
هزینه ارسال:


 هزینه ارسال برای خرید های بالای 100 هزار تومان داخل شهر فراشبند رایگان می باشد .

شکلات صبحانهقهوه و کافئیناب میوه های طبیعیماکارانی
 بیمه ایران     بیمه معلم    بیمه دانا   به پرداخت   برند برتر

دفتر مرکزی :
فارس -فراشبند - بلوار معلم جنب کوچه پارسا
تلفن های تماس :
071-3875-8750